Najdeme a dodáme tiskové řešení, které nejlépe odpovídá potřebám vaší firmy

Mějte jistotu, že vaše investice do tisku budou efektivní. Sestavujeme a implementujeme pro vás tisková řešení (kombinace tiskáren, softwaru a systému správy) tak, aby co nejlépe odpovídala potřebám a současné situaci vaší firmy. Navrhujeme optimalizaci tiskového parku a plán jeho rozvoje. Nezávisle na výrobcích a na základě dlouholetých zkušeností pro vás na trhu vybíráme to nejlepší.

Poptejte tiskové řešení

Nezávisle na výrobcích. Flexibilně. Na míru.

Nejsme zástupci jedné značky. Jediné zájmy, na které se ohlížíme, jsou ty vaše. Hledáme napříč trhem tisková řešení odpovídající vašim potřebám.
Jsme součástí společnosti Print Partners - specialisty na firemní tisk s 28-letou historií. Tisková řešení jsou tedy v naší DNA. 

Tiskový hardware podle vašich požadavků a potřeb

Ať už chcete tisknout levně, barevně, šetrně, nebo na etikety, pomáháme vám vyznat se na trhu, abyste udělali dobré rozhodnutí. Bez ohledu na to, zda si doporučený hardware koupíte, nebo pronajmete.

Software pro zabezpečený, mobilní a bezserverový tisk

Součástí tiskových řešení je dle konkrétní situace a požadavků i software pro zabezpečení tisku a rozúčtování tiskových nákladů, případně pro mobilní tisk či bez-serverový tisk.

Zajištění správy tiskového parku

Pro dodané stroje nabízíme službu Managed Print Services (řízené / spravované tiskové služby), která zahrnuje servis, monitoring i automatické dodávky spotřebního materiálu. 

Můžeme rovněž převzít správu vašich dříve pořízených strojů.

ŽERE MOC A JE LÍNÁ?

Nahraďte ji tiskárnou HP PageWide s polovičními náklady a dvojnásobnou rychlostí

zJISTĚTE VÍCE
Pojďme probrat vaše potřeby tisku a práce s dokumenty

Kontaktujte nás

Rádi vám s naší mateřskou společností specializující se na Managed Print Services a firemní tisk obecně navrhneme vhodné tiskové řešení nebo se postaráme o ty tiskárny, které již u vás máte.


Děkujeme za vaši poptávku / dotaz. Budeme Vás kontaktovat.
Odeslání selhalo. Opravte prosím chyby ve formuláři nebo nám prosím zavolejte.

SimplyUp Technology Partners s.r.o.
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7

tel: +420 234 003 900
info@simplyup.cz