Microsoft 365 pro podnikatele a firmy

Microsoft 365 je balíkem oblíbených kancelářských aplikací jako je Outlook, Word, Excel, ale také platformu pro firemní
komunikaci (Exchange, Teams) a bezpečné sdílení dat (OneDrive a Sharepoint). Vše formou předplatného a cloudových služeb.

Vyberte si vhodnou edici podle zahrnutých aplikací a služeb. Rádi vám pomůžeme se správným výběrem, nákupem služeb a licencí a především s implementací Office 365.

Microsoft 365 Business Basic

€ 4,20

Nejvhodnější pro firmy, které potřebují firemní e-mail a další firemní služby na počítačích PC nebo Mac a na mobilních zařízeních. Desktopové verze aplikací Office nejsou zahrnuté. K dispozici jsou pouze webové a mobilní aplikace.

Obsahuje tyto aplikace:

Pouze mobilní a webové aplikace

Obsahuje tyto služby:

Microsoft 365 Business Standard

€ 8,80

Nejvhodnější pro firmy, které potřebují aplikace Office na počítačích PC nebo Mac a na mobilních zařízeních plus cloudové úložiště a sdílení souborů. Firemní e-mail není součástí.

Obsahuje tyto aplikace:

Obsahuje tyto služby:

Microsoft 365 Business Premium

€ 10,50

Nejvhodnější pro firmy, které potřebují firemní e-mail a další firemní služby na počítačích PC nebo Mac a na mobilních zařízeních. Desktopové verze aplikací Office nejsou zahrnuté

Obsahuje tyto aplikace:

Obsahuje tyto služby:

VYŽÁDAT NABÍDKU

Business Basic

Office 365 Business Essentials oproti Office 365 Business nemá možnost instalace desktopových aplikací pro office, za to má však možnost používat všechny tyto aplikace pomocí webového prohlížeče. Určitě nejvhodnější varianta pro ty, kterým postačí webové verze office aplikací nebo chtějí využívat již dříve zakoupených licencí pro aplikace. Tato licence má však výhodu právě v tom, že má firemní email a po finanční stránce vychází nejlevněji.

Business Standard

Licence Office 365 Business je zlatý střed. Zjednodušeně by se dalo říct, že pokud pracujete sám a máte již vlastní emailovou schránku a nepotřebujete tedy Exchange online, postačí vám Office 365 Business. Výhoda Office 365 Business licence je možnost instalovat i desktopové aplikace, což mnoha lidem ulehčuje práci. Nevýhodou může být naopak absence vlastní emailové schránky na vlastní firemní doméně. Tato licence navíc neobsahuje Microsoft Teams pro snadnou práci na dálku.

Business Premium

Nejrozsáhlejší licencí je Office 365 Business Premium, která v sobě přináší jen to nejlepší z obou levnějších variant licencí Office365 Business a Business Essentials. V licenci Business Premium máte totiž vše. Od desktopových verzí office aplikací, přes Teams až po firemní email.

Budeme se věnovat vaší individuální potřebě

Vyžadejte si nabídku

Ať již potřebujete Office365 pro sebe nebo pro celou organizaci, rádi vám připravíme konkrétní nabídku. 

Možmá máte také dotazy ohledně funkčností Office365. Neváhejte nás s nimi kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo na telefonním čísle 234 003 900, případně e-mailem info@simplyup.cz.

Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
Nepovedlo se odeslat obsah formuláře. Prosím zkontrolujte zadání.