M A N A G E D  I T  S E R V I C E S  S I M P L Y  U P

Zdravotní analýza Vašeho IT

Odsouhlasení podmínek zdarma prováděné konzultativní analýzy.

Podmínky zdarma prováděné Analýzy zdraví IT

Na základě konzultace Vašich potřeb a představení služeb Managed IT SimplyUp Vám byla naším konzultantem nabídnuta možnost provedení analýzy zdraví Vašeho IT zdarma. Účelem této služby je zjistit, jak na tom Vaše IT je z hlediska bezpečnosti, výkonu, podpory Vašeho podnikání a potenciálu úspory nákladů a představit Vám možnost zajištění správy Vašich informačních technologií formou Managed IT služeb. Výstupem analýzy bude písemná zpráva obsahující minimálně:

Co získáte:

Písemnou zprávu předá SimplyUp během osobního představení zjištěných závěrů, nebo v případě on-line schůzky elektronicky po schůzce. Zpráva bude připravena do 30 dnů od jejího objednání. 

Tuto službu poskytuje společnost SimplyUp Technology Partners s.r.o. zdarma společnostem, které k provedení analýzy zajistí odpovídající součinnosti. To znamená minimálně:

Vaše součinnost:

Chápeme, že nechcete kupovat zajíce v pytli, proto Vám nabízíme naše kompetence a služby de facto k odzkoušení a ověření si, že Vám máme co přinést. Naše nabídka bude nezávazná. Přesto Vás žádáme, abyste naší analýzu zdarma využili jen pokud nám chcete dát férovou šanci Vás dobrými argumenty přesvědčit o hodnotě našich služeb. Pokud nám férovou šanci dáte, ale nepřesvědčíme Vás o hodnotě našich služeb, získáte detailní vhled do stavu Vašeho IT nebo minimálně druhý pohled. A my cennou zkušenost, za kterou budeme velmi vděční. 

Objednání provedení služby

Analýza zdraví IT ZDARMA

Provedení služby podléhá podmínkám uvedeným na této stránce. 

Děkujeme. Na Vaši zprávu / poptávku budeme reagovat co nejdříve.
Odeslání se nezdařilo. opravte chyby ve formuláři nebo se s námi spojte telefonicky.

SimplyUp Technology Partners s.r.o.
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7

tel: +420 234 003 900
info@simplyup.cz